O firmie

Jesteśmy polską firmą badawczo – wdrożeniową zajmującą się tworzeniem oprogramowania łączącego świat IT i rozwiązań technicznych wraz z elektroniką użytkową. Nasz potencjał innowacyjny kreujemy we współpracy ze środowiskiem naukowym. Mamy wypracowane dobre praktyki z Uczelniami Technicznymi.

Swoje kompetencje i ścieżki rozwoju skupiamy w obszarze technologii Internet of Things (IoT) czyli platformie HUB IoT, której celem jest pośredniczenie między warstwą sprzętową i aplikacyjną w architekturze chmurowej, z wykorzystaniem potencjału machine learning’u, data science i Business Intelligence jako warstwy raportowej.

Dlaczego RAD?

Doświadczeni eksperci

Nasze projekty tworzą i realizują najwyższej klasy specjaliści.

Sprawdzone produkty

Kilkaset tysięcy użytkowników korzystających z rozwiązań dostarczonych przez RAD.

10 lat doświadczenia

Zdobywane przy realizacji dotychczasowych projektów doświadczenie wykorzystujemy przy każdym następnym rozwiązaniu.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły