Bankowość

Wsparcie banków w wykorzystaniu narzędzi IT.

Działalność bankowa jest integralną części gospodarki każdego kraju. Dobra organizacja, zarządzanie, efektywne wykorzystanie dostępnych rozwiązań, także technologicznych pozwala na budowę silnego sektora bankowego oraz poszczególnych banków jako organizacji.

Firma RAD wykorzystując wiedzę i doświadczenie wspiera banki w skutecznym dobraniu i stosowaniu właściwych narzędzi informatycznych. Bierze też czynny udział w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań wykorzystywanych w sektorze bankowym.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły