E-commerce

Tworzenie, wsparcie i obsługa sklepów internetowych.

W ostatnich tygodniach jednoznacznie odnotowujemy zwiększony ruch w handlu internetowym. Poszczególne platformy ogłaszają, że w marcu bieżącego roku ich obroty były największe w historii. Wg danych Google Trends wyszukiwanie w Polsce zakupów online wzrosło dwudziestokrotnie w ostatnich kilku tygodniach, zakupów przez internet ponad dwunastokrotnie, a sklepów internetowych ponad trzykrotnie.
Tendencja ta wyraźnie się utrzymuje.


Przeniesienie się do sieci i otwarcie sklepu internetowego jest obecnie szansą na kontynuację działalności, nawet pomimo zamknięcia sklepów stacjonarnych.

Łatwość obsługi

Przyjęte rozwiązania pozwalają na łatwe i intuicyjne zarządzanie sprzedażą. Dodawanie produktów, zarządzanie nimi, obsługa zamówień. Wszystko to obsłużysz w szybki i sprawny sposób.

Responsywność

Duża cześć zakupów internetowych dokonywana jest przy pomocy urządzeń mobilnych. Tworzony sklep w jest pełni przystosowany do takiego działania.

Intuicyjne zakupy

Przejrzysty i czytelny sklep jest podstawą udanych zakupów. Łatwe znalezienie produktów przez klientów, przekłada się na zwiększenie sprzedaży, a więc również i obrotu.

Masz więcej pytań ?

Zostaw nam informację.
Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Możesz też bezpośrednio napisać:

sekretariat@radspzoo.pl