Usługi własne

Wsparcie programistyczne dla przedsiębiorstw.

Firma RAD korzystając z wiedzy, doświadczenia i potencjału swoich pracowników, świadczy usługi w szeroko pojętym obszarze IT. W codziennej pracy wykorzystujemy wiele języków programowania (m.in. PHP, C, C#, C++, Python), projektujemy i tworzymy strony internetowe, administrujemy serwerami, projektujemy i przygotowujemy funkcjonalne rozwiązania wspierające przedsiębiorstwa od strony informatycznej, zarządzamy bazami danych, tworzymy aplikacje mobilne zarówno dla Androida, jak i iOS.

Jeżeli szukasz partnerskiego wsparcia informatycznego dla swojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z wiedzy i kompetencji pracowników firmy RAD.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły