Fizyka Sportu

Wykorzystanie technologii w sporcie.

Sport, zarówno ten amatorski, jak i zawodowy to obszar, gdzie coraz śmielej wkraczają nowoczesne technologie. Nawet w przypadku rekreacyjnych ćwiczeń i zajęć sportowych, użytkownik chce posiadać informacje, które pozwolą mu świadomie wykonywać ćwiczenia oraz poznawać możliwości, ale też zagrożenia dla swojego organizmu.

Skorzystaj z autorskich rozwiązań RAD dedykowanych wszystkim osobom zajmującym się szeroko pojętym sportem i rehabilitacją, zarówno zawodowo, jak i amatorsko.

Doświadczenia zdobyte przy współpracy w tworzeniu interaktywnej wkładki dla biegaczy, wykorzystaliśmy przy budowie tensometrycznych mat, wkładek i rękawic aktywnie wspomagających rehabilitację.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły