Cyberbezpieczeństwo

Skuteczna ochrona danych.

Rozwój technologii, internet rzeczy i wprowadzenie rozwiązań chmurowych są aktualnie jednym z fundamentów prowadzenia działalności biznesowej. Informatyzacja większości działań to kierunek, w którym podąża gospodarka.

Wprowadzając innowacyjne rozwiązania i prowadząc nowoczesne projekty nie należy zapominać o zapewnieniu bezpieczeństwa informatycznego.
Właściwe oszacowanie ryzyk związanych z cyberbezpieczeństwem, dobór odpowiednich narzędzi i rozwiązań oraz prawidłowe i skuteczne zarządzanie tymi narzędziami pozwolą na ochronę Twojej firmy w obszarze informatycznym.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia pracowników RAD w obszarze cyberbezpieczeństwa możesz mieć pewność, że Twoje dane są dobrze i skutecznie chronione.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły