Rozwiązania oparte na czujnikach

Wykorzystanie nowoczesnych czujników przy projektowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Przemysł, rolnictwo, bezpieczeństwo – nie ma praktycznie obszaru, w którym czujniki nie odgrywałyby żadnej roli. Wręcz przeciwnie – dzięki swoim możliwościom są coraz częściej wykorzystywane również w obszarach, w których nie znajdowały wcześniej zastosowania.


Doświadczenie i kompetencje pracowników firmy RAD pozwalają na projektowanie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących potencjał tkwiący w czujnikach i możliwości zdobywania dzięki nim informacji, które następnie mogą dzięki analizie być przekształcane w wiedzę.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły