Transport i Logistyka

Rozwiązania dla firm transportowych.

Obszar transportu i logistyki to nieustanny rozwój. To także potrzeba ciągłej informacji co dzieje się z poszczególnymi samochodami z naszej floty oraz co dzieje się z przewożonym towarem, za który przewoźnik ponosi odpowiedzialność. Korzystając z doświadczeń i rozwiązań firmy RAD, mogą Państwo na bieżąco śledzić każdy ze swoich samochodów, a także na bieżąco nadzorować przewożony ładunek. Korzystając z dedykowanych produktów firmy RAD mogą Państwo zwiększyć bezpieczeństwo swojej floty, mieć pełną kontrolę nad ładunkiem, a także ochronić swoje auta przed nieuprawnionym dostępem.

Sklepy InternetoweProponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla wielu firm. Wiele szuka nowych rozwiązań, które zastąpią lub wspomogą dotychczasowe sposoby działania. W tym trudnym czasie proponujemy Wam pomoc w przeniesieniu Waszych działań do sieci. W krótkim czasie tworzymy sklepy internetowe, które pozwolą Wam kontynuować działanie, pomimo zamknięcia Waszych tradycyjnych, stacjonarnych sklepów.

Obserwowany od kilku tygodni, dynamiczny wzrost sprzedaży online jest szansą dla wielu z Was na kontynuowanie swojej działalności pomimo aktualnej, trudnej sytuacji.

Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie będziesz mógł prowadzić sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

Szczegóły